Одељења


ПРВИ РАЗРЕД – ГЕНЕРАЦИЈА 2019/2020.

Одељење: I-1

Подручје рада: пољопривреда, производња и прерада хране
Смер: пољопривредни техничар 
Разредни старешина: Ана Раденковић
Преузми списак предмета…


Одељење: I-2

Подручје рада: пољопривреда, производња и прерада хране
Смер: ветеринарски техничар
Разредни старешина: Драгана Ђорђевић
Преузми списак предмета…


Одељење: I-3

Подручје рада: пољопривреда, производња и прерада хране
Смер: техничар хортикултуре
Разредни старешина: Наталија Лутовац
Преузми списак предмета…


Oдељење: I-4

Подручје рада: пољопривреда, производња и прерада хране
Смер: прехрамбени техничар 
Разредни старешина: Радица Новичић
Преузми списак предмета…


Одељење: I-5

Подручје рада: хемија, неметали и графичарство
Смер : техничар за хемијску и фармацеутску технологију
Разредни старешина: Виолета Ивковић
Преузми списак предмета…


Одељење: I-6

Подручје рада: хемија, неметали и графичарство
Смер: техничар за заштиту животне средине
Разредни старешина: Маријана Танасковић
Преузми списак предмета…


Одељење: I-7

Подручје рада:пољопривреда, производња и прерада хране
Смер: цвећар-вртлар/месар
Разредни старешина: Ивана Чађеновић
Преузми списак предмета-пекар…
Преузми списак предмета-месар…

ДРУГИ РАЗРЕД – ГЕНЕРАЦИЈА 2019/2020.

Одељење: II-1

Подручје рада: пољопривреда, производња и прерада хране
Смер: пољопривредни техничар 
Разредни старешина: Милана Маринковић
Преузми списак предмета…


Одељење: II-2

Подручје рада: пољопривреда, производња и прерада хране
Смер: ветеринарски техничар 
Разредни старешина: Ана Благојевић
Преузми списак предмета…


Одељење: II-3

Подручје рада: пољопривреда, производња и прерада хране
Смер: техничар хортикултуре
Разредни старешина: Мирјана Цветковић
Преузми списак предмета…


Oдељење: II-4

Подручје рада: пољопривреда, производња и прерада хране
Смер: прехрамбени техничар 
Разредни старешина: Валентина Крстић
Преузми списак предмета…


Одељење: II-5

Подручје рада: хемија, неметали и графичарство
Смер :техничар за индустријску фармацеутску технологију
Разредни старешина: Јелена Ивановић
Преузми списак предмета…


Одељење: II-6

Подручје рада: хемија, неметали и графичарство
Смер: техничар за заштиту животне средине
Разредни старешина: Марија Богдановић
Преузми списак предмета…


Одељење: II-7

Подручје рада:пољопривреда, производња и прерада хране
Смер: пекар/месар
Разредни старешина: Јелена Бишевац Дамњановић
Преузми списак предмета-пекар…
Преузми списак предмета-месар…

ТРЕЋИ РАЗРЕД – ГЕНЕРАЦИЈА 2018/2019.

Одељење: III-1

Подручје рада: пољопривреда, производња и прерада хране
Смер: пољопривредни техничар 
Разредни старешина: Ивана Џодан
Преузми списак предмета…


Одељење: III-2

Подручје рада: пољопривреда, производња и прерада хране
Смер: ветеринарски техничар 
Разредни старешина: Мирјана Марић
Преузми списак предмета…


Одељење: III-3

Подручје рада: пољопривреда, производња и прерада хране
Смер: техничар хортикултуре
Разредни старешина: Радмила Томић
Преузми списак предмета… .


Oдељење: III-4

Подручје рада: пољопривреда, производња и прерада хране
Смер: прехрамбени техничар 
Разредни старешина: Горан Маринковић
Преузми списак предмета…


Одељење: III-5

Подручје рада: хемија, неметали и графичарство
Смер :техничар за индустријску фармацеутску технологију
Разредни старешина: Марија Жарковић
Преузми списак предмета…


Одељење: III-6

Подручје рада: хемија, неметали и графичарство
Смер: техничар за заштиту животне средине
Разредни старешина: Радојка Трмчић
Преузми списак предмета…


Одељење: III-7

Подручје рада:пољопривреда, производња и прерада хране
Смер: пекар/месар
Разредни старешина: Снежана Матовић
Преузми списак предмета-пекар…
Преузми списак предмета-месар.

ЧЕТВРИ РАЗРЕД – ГЕНЕРАЦИЈА 2018/2019.

Одељење: IV-1

Подручје рада: пољопривреда, производња и прерада хране
Смер: пољопривредни техничар 
Разредни старешина: Биљана Чампар
Преузми списак предмета…


Одељење: IV -2

Подручје рада: пољопривреда, производња и прерада хране
Смер: ветеринарски техничар 
Разредни старешина: Јулија Воштиић
Преузми списак предмета…


Одељење: IV-3

Подручје рада: пољопривреда, производња и прерада хране
Смер: техничар хортикултуре
Разредни старешина: Весна Студовић
Преузми списак предмета… .


Oдељење: IV-4

Подручје рада: пољопривреда, производња и прерада хране
Смер: прехрамбени техничар 
Разредни старешина: Данко Дамјановић
Преузми списак предмета…


Одељење: IV-5

Подручје рада: хемија, неметали и графичарство
Смер : техничар за индустријску фармацеутску технологију
Разредни старешина: Славомирка Мартић
Преузми списак предмета…


Одељење: IV-6

Подручје рада: хемија, неметали и графичарство
Смер: техничар за заштиту животне средине
Разредни старешина: Биљана Миливојевић
Преузми списак предмета..

Top